Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


viaţa în armonie cu natura, eliberarea de concepţiile corporatiste şi comerciale, explorarea spirituală
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 graffiti

In jos 
AutorMesaj
vasi_ptm
Vizitator
Anonymous



graffiti Empty
MesajSubiect: graffiti   graffiti EmptyDum Ian 31, 2010 12:33 pm

[/img][quote] bun am inceput sa fac graffiti de mic din joaca insa de cateva luni am inceput sa vad cu alti ochi aceasta arta am inceput sa dezvolt stilul meu de graffiti si ma inspirat din flava style dar nu sunt de acord sa se interzica grafferilor sisi exprime parea dc ? toti cei ce nu inteleg multe stiluri spun ca este o porcarie scratch scratch daca vor sa inteleag uitese atent ce e daca vez cate un graffiti pe o cladire abandonata mai bine ar fi acoperita in ele caci mai bine sa vezi cate un graff decat caramizile lipsa si geamurile sparte
Sus In jos
brusk
Vizitator
Anonymous



graffiti Empty
MesajSubiect: graffiti   graffiti EmptyDum Mai 23, 2010 11:03 pm

ai dreptate mai bn sa vezi un graf pe o cladire dek sa vezi ceamuri si caramizi sparte sau altceva.nu suport poliisti sau aia care au interzis aceasta arta super tare.LASATINE SA NE EXPRIMAM poi nu.a si apropo vezi ca asta e idu meu:parkour.graffity@yahoo.com
Sus In jos
 
graffiti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Graffiti in Targoviste
» Niste Graffiti
» graffiti Romania
» Graffiti Online Game
» Graffiti: arta sau vandalism?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Muzică :: Graffiti-
Mergi direct la: